نرم افزار تخصصی رایگان کلینیک ‍‍‍‍‍,مطب و درمانگاه طبابت هوشمند

خرید نرم افزار پزشکی

نرم افزار نوبت دهی طبابت هوشمند با ویژگی های منحصر به فرد و تست  10 ساله اش  قابلیت های  ویژه ای را  برای جامعه پزشکی حرفه ای  و بیماران ارائه میدهد. این نرم افزار شامل اطلاعات کامل مشخصات فردی  و تکمیلی بیمار سوابق بیماری، سوابق بالینی ،معاینات ،انواع معاینات تخصصی و فیزیکی ، انواع پاراکلینیک های تخصصی و تصمیمات پزشک،مشاوره ، خلاصه پرونده و اطلاعات دستوری دستورات پزشک جهت ارائه خدمت به بیمار را شامل میشود که با اتصال به انوع دستگاه ها و سخت افزار های پزشکی با قابیلت های بروز این سیستم را از سایر سیستم های موجود متمایز کرده و سرعت و کارایی و راحتی کار با این نرم افزار حتی با کم ترین دانشی از کامپیوتر میسر میشود.

ویژگی های نرم افزار نوبت دهی طبابت هوشمند

راه اندازی و نصب خودکار با set up

بدون نیاز به سیستم بالا و سخت افزار خاص، یادگیری آسان ، حجم کم برنامه و به صورت اتومات.سهولت و سرعت در ورود اطلاعات، قيمت بسیار مناسب نسبت به ارائه قابلیت های متنوع و خدمات پشتیبانی.

ثبت اطلاعات مالی و گزارشگیری

ثبت هزینه ها کلینیک یا مطب ، ثبت درامد بر اساس انجام دهنده های خدمت و ثبت درصد انواع خدمات برای  آنها و انواع گزارش گیری های دریافت پرداخت سود زیان دفتر روزنامه گزارشات صندوق کاربر و …

نرم افزار رایگان خدمات درمانی و تامین اجتماعی

نرم افزار رایگان خدمات درمانی و تامین اجتماعی

 

 

 

ثبت نسخ الکترونیکی(اتصال انلاین به بیمه های تامین اجتماعی و خدمات درمانی)

تشكيل پرونده پزشكي بر اساس فرمت استاندارد مورد تاييد تمامی بیمه ها، سهولت در دستررسی به پرونده بیماران، استخراج آمار از تمام اطلاعات وارد شده اینکه این بیمار چندین بار به مرکز مراجعه کرده و چه خدماتی انجام داده و تهيه خروجي در قالب فايل هاي Excel, PDF, Word, Html وچاپ تمامی اطلاعات.

 

 

 بایگانی

دسترسی سریع و آسان  به پرونده بیماران ، ذخیره اسناد تصویری و به صورت پی دی اف و وارد کردن  آزمایشات بیمار به سیستم، توسط منشی یا پزشک با برنامه پذیرش یا پزشک. . . .

 شبکه کردن سیستم ها 

امكان استفاده از سیستم های تحت شبكه، ده کاربر به صورت همزمان، قابليت اتصال به نرم افزارهاي تخصصي و حتي چندین نرم افزار پذیرش و یا پزشک ، صندوق و چت کاربران.

 پشتیبانی 16 ساعته (پشتیبانی یک ساله رایگان)

مدیریت و پشتيباني از راه دور با اتصال به اینترنت از طریق برنامه انی دسک ، امکان پشتيبان گيري از اطلاعات برنامه بصورت دستي و اتوماتيك، بروزرساني نرم افزار به صورت خودکار و دستی.

 امنیت بالا 

حفظ اطلاعات شما در فضای ابری جهت امنیت بسیار بالایی برای شما فراهم می کند که در هرکجای دنیا که باشید اطلاعات شما امن در اختیارتان قرارداده می شود.

آموزش برنامه

جزء به جزء برنامه بصورت کلیپ های ساده و آسان تهیه شده است که به سادگی می توانید از آنها بهره مند شوید  در عین حال پشتیبانی شرکت در تنظیمات خاص راهنمای شما هستند.

هوشمند بودن نرم افزار

برنامه هوشمندانه محاسبات پیچیده شما را با حجم بالا بدون دغدغه با سرعت بالایی انجام می دهد و زمان شما را بهینه می کند.

اتصال به اینترنت

نوبت دهی اینترنتی و نوبت دهی بعدی، نوبت دهی جراحی، گزارش گیری، تجمیع اطلاعات مراکز شما و مانیتورینگ آنها، مدیریت پرداختهای بیماران بصورت اینترنتی، آپدیت تحت شبکه برنامه با آخرین تکنولوژی روز دنیا.

 روش ورود  اطلاعات

شما با این سه روش میتوانید اطلاعات خودتان را وارد نمایید 1- قلم نوری 2- نوشتن اطلاعات بیمار 3- انتخاب آیتم ها.

 سامانه پیام کوتاه

پیام های خوش آمدید هنگام تشکیل پرونده بیمار، اعلام نوبت دهی بعدی  آنها، اعلام های بیمار، و یا پیام خاصی.به بیماران خاص خود را نیز به راحتی از داخل برنامه بصورت اتوماتیک داشته باشید.

و در اخر در سایت نوبت دهی انلاین متصل به برنامه رایگان در اختیار شما قرار میگیرد

برای نصب و استفاده از برنامه لطفا موارد زیر را به دقت انجام داده و در صورت داشتن سئوال با پشتیبانی شرکت تماس بگیرید:

                                                                                            09190707903

لینک دانلود آپدیت 1400/01/20

( این برنامه مختص یک سیستم می باشد لطفا از قطعی بودن سیستم مطمئن شوید.در صورت داشتن چند سیستم با شرکت هماهنگ فرمائید  )

ساعات پاسخگویی (در صورت داشتن هرگونه سئوالی جهت نصب و آموزش و پشتیبانی)

8 الی 21

با شماره تلفنهای:

09190707903

             برای اطلاعات کامل این نرم افزار اینجا کلیک کنید.

 

Ertebatat co. By ارتباطات